InformacjeZdrowie

Bill Gates podał datę zakończenia pandemii koronawirusa! Skąd ma informacje?

By World Economic Forum from Cologny, Switzerland - Melinda French Gates, Bill Gates - World Economic Forum Annual Meeting Davos 2009Uploaded by ComputerHotline, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=9980318

Bill Gates od kilku miesięcy publikuje w Internecie swoje spostrzeżenia na temat pandemii. Wiele z jego przemyśleć okazuje się trafnych. Teraz twórca Microsoftu podał sugerowane przez siebie daty zakończenia pandemii. Jak napisał, problemy z koronawirusem w bogatych krajach powinny się zakończyć „do końca 2021 roku”, a w pozostałych państwach „do końca 2022 roku”.

„Innowacje w zakresie zwiększenia diagnostyki, nowych terapii i szczepionek są naprawdę imponujące. Sprawia to, że czuję, że dla bogatego świata powinniśmy być w stanie w dużej mierze zakończyć tę sprawę do końca 2021 roku, a dla całego świata do końca 2022 roku „– napisał Gates. 

A więc kieruje się swoimi przeczuciami.

W przeszłości Bill Gates ostrzegał przed możliwością wystąpienia niebezpieczeństwa epidemiologicznego. „Kiedy byłem dzieckiem, najbardziej baliśmy się wojny nuklearnej. Dzisiaj największe ryzyko globalnej katastrofy to wysoce zakaźny wirus” – mówił podczas przemówienia na TEDx. Podkreślał, że państwa na świecie inwestują w „nuklearne straszaki”, ale nie są gotowe na epidemie. Odwołał się do przykładu eboli i wymienił podstawowe błędy i problemy, których dzisiaj moglibyśmy uniknąć. Mówił: „Brak przygotowania może spowodować, że następna epidemia będzie dużo groźniejsza niż ebola”.

źródło:deon.pl prawy.pl