InformacjePolska

Jak Michał Sz. stał się „kobietą”. Ujawniamy fake news i manipulacje TVN i GW

fot. Twitter

Wczorajszy dzień przejdzie do historii mediów.

Na skutek poprawności politycznej (przekonania, że nie można nikogo „dyskryminować” i należy tolerować wszystkie zachcianki, łącznie z wynaturzeniami), dziennikarze TVN i Gazety Wyborczej, stanęli w pierwszym szeregu kulturowej rewolucji.

Oto płeć nie jest dana przez Boga i naturę. Nie liczy się, że według lekarzy, rodziców i dokumentów jesteś meżczyzną. Jeśli każesz siebie nazywać „Margot”, ale masz nadal wszelkie cechy męskie, według GW i TVN – jesteś „kobietą”. Ta zmiana zaszła bardzo szybko za sprawą… działacza młodzieżówki Lewicy, który oskarżył ww. stację o zacofanie i homofobię. Widać to na tym nagraniu.

Od tego momentu w mediach Michał Sz. stał się kobietą. Do tego stopnia, że Gazeta Wyborcza ujęła się za nim, wyrażając swoje oburzenie, że nie trafił do…. kobiecego więzienia!

Czy rzeczywiście Michał Sz. to kobieta? Zobacz film, na którym agresywny działacz LGBT w wulgarny sposób wyzywa policjantów. Widać wyraźnie, że to mężczyzna aresztowany dlatego, że pobił człowieka i zniszczył mu samochód.

Co szokujące, za przestępcą ujęła się Komisarz ds. Praw Człowieka Unii Europejskiej Dunja Ulatovic, która także napisała o Michale Sz. per kobieta i powtórzyła kłamstwa, jakoby podejrzany został aresztowany za wieszanie tęczowych flag na pomnikach.

Tymczasem właśnie za to przestępstwo kryminalne, nagrane na poniższym filmie został aresztowany Michał Sz.

Inne nagranie pokazuje jak Michał Sz. całuje się ze swoją dziewczyną. Czy to kobieta czy mężczyzna? Oceńcie sami.