InformacjeVideo

Czarni żądają, aby biali oddali im swoje domy „w imię sprawiedliwości dziejowej”. Widmo komunizmu krąży nad USA (video)

fot. Twitter

Znowu zamieszki w Seattle. Tym razem nie ma wątpliwości, że ideologia, którą posługują się Antifa i Black Lives Matter to komunizm najczystszej postaci. Zadymiarze z Antify oraz Black Lives Matter postulują , by biali oddali swoje domy czarnym, w imię sprawiedliwości społecznej i dziejowej. Oczywiście, to zwykła próba rabunku. Jednak ubrana w nachalne PR-owskie treści rodem z filozofii Marksa, Engelsa i Lenina. Na Twitterze pojawiło się nagranie, na którym murzyn krzyczy, że biali żyją w „historycznie czarnej dzielnicy”. To absurd, ponieważ Seattle znajduje się w północno-zachodnich Stanach Zjednoczonych. Najpierw żyli tam Indianie, potem terytorium przejęli biali. Nie przeszkadza mu to jednak wysnuwać żądania, by prawowici właściciele oddali swoje domy czarnym.

„Czy wiesz, że zanim pojawił się tu twój biały tyłek, wszyscy tu byli czarni? „- krzyczy murzyński zadymiarz.

„Czy wiesz, że tacy jak ty przybyli tu i w zasadzie wykupili całą ziemię od czarnych za pół darmo, wyrzucając ich stąd, żebyś mógł tu mieszkać? ” – kontynuował.

Z kolei czarnoskóra kobieta żądała, by biali „otworzyli swoje portfele” i „porzucili swoje domy”. „Oddajcie czarnym ich domy” – wrzeszczała.

NIe ma żadnych wątpliwości, że zadymiarze z Seattle nie grzeszą rozumem. Są jedynie, jak mawiał Lenin, użytecznymi idiotami do osiągnięcia innych celów. A celem jest zrujnowanie obecnie panującego porządku na świecie, w większości opartego na cywilizacji chrześcijańskiej.

źródło:Twitter, prawy.pl