Informacje

Danuta Wałęsa pisze kolejną książkę. Jakie tajemnice tym razem ujawni?

Danuta Wałęsa Źródło: Wikipedia

„Gada za dużo”, tak publicznie zganił żonę Lech Wałęsa zapytany jakiś czas temu o książkę „Marzenia i tajemnice” wydaną w 2011 roku. Biografia Danuty Wałęsy z miejsca stała się bestsellerem, a autorka, jak mówi się nieoficjalnie, zarobiła na niej nawet dwa miliony złotych. Jak poinformował jej syn, obecnie pracuje nad drugą częścią książki.

Kiedy Kamila Biedrzycka z Super Expressu zapytała Jarosława Wałęsę „Co u mamy?” usłyszała, że prawdopodobnie pracuje nad drugą częścią książki.

W wywiadzie poseł PO powiedział: „Odezwa po pierwszej edycji była tak ogromna, tyle listów mama otrzymała, tyle razy kobiety mówiły, że to jest ich historia… Więc mam nadzieję, że mama ciężko pracuje nad książką, może właśnie nad takim dialogiem z czytelniczkami. Ona otworzyła wszystkim Polkom oczy na to, jak wiele od nich zależy. Jak bardzo powinniśmy być wdzięczni naszym matkom i żonom za to, ile nam facetom dają siły”.

I dodał: „Moja mama to bardzo silna kobieta, która umożliwiła ojcu, żeby mógł zostawić rodzinę dla polityki. To właśnie ten tandem moich rodziców pozwolił mu na to, żeby w latach ‘80. być tak skutecznym politykiem. To wszystko dzięki temu, że miał za żonę tak silną kobietę”.

Co na to Lech Wałęsa? Były prezydent jeszcze nie wypowiedział się na temat ewentualnej kolejnej książki żony. Ciekawe czy znów publikacja wywoła jego niezadowolenie. Przecież w wydanej trzy lata temu swojej książce pisał: „Danka powiedziała parę rzeczy za dużo. Dlatego od tego czasu nie możemy się pozbierać”.

Na razie nie wiadomo jakie tajemnice zdradzi pani Danuta w drugiej książce. Czy podzieli się wspomnieniami, czy będzie to bardziej forma poradnika?

Źródło: viva.pl, plejada.pl