Dzwony biły dziś na alarm. Z powodu pandemii liczba głodujących na świecie przekroczy miliard. Jak przeżyć za 4 dolary miesięcznie?

Rodzina zarabia około 4 dolarów miesięcznie. Karton jajek kosztuje dwa dolary, a kilogram sera trzy dolary…