Informacje

Edyta Górniak zmienia zdanie w sprawie koronawirusa. „Wirus jest, ludzie umierają…”

Edyta Górniak Źródło:Instagram

Edyta Górniak, która kilka dni temu zaszokowała Polskę, a zwłaszcza lekarzy, stwierdzeniem, że w szpitalach nie ma chorych na koronawirusa tylko statyści, teraz zmienia zdanie. Znana jako raczej koronasceptyczka, gwiazda pierwszy raz od początku pandemii wyznała, że… w nią wierzy. W emocjonalnym nagraniu do fanów skarzy się też, że stała się ofiarą „brutalnej manipulacji”.

„Jak już się wszyscy wypowiedzieli, to ja też chciałam coś powiedzieć. Kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa. Zwróćcie uwagę na to, żeby nie ulegać takiej masowej manipulacji, bo wygląda na to, że wszystko ludziom można wmówić. Moje słowa zostały zmanipulowane w dość brutalny sposób i opinie, które się na nich opierają, są po prostu nieuzasadnione.” – mówi piosenkarka w filmie zamieszczonym na jej koncie na Instagramie.

Nie powiedziałam, że ludzie nie chorują, że nie ma zakażeń, szpitale są puste. Powiedziałam coś zupełnie innego. Oczywiście, że wirus jest, mamy na to mnóstwo dowodów na całym świecie, oczywiście, że ludzie chorują i, niestety, masowo umierają.Ta brutalna manipulacja i wkładanie w moje usta słów, których nie powiedziałam lub nadawanie im innego znaczenia jest po prostu świadomą manipulacją” – mówi gwiazda.

Nagranie jest dostępne pod linkiem : https://www.instagram.com/stories/edytagorniak/2449457222340517640/

Źródło: Instagram, pudelek.pl