Świat

Francja: możliwa antykoncepcja dzieci bez zgody rodziców. Furtka dla pedofilii?

Fot. Twitter

Rząd Francji wprowadził możliwość anonimowej i bezpłatnej antykoncepcji nawet 10. czy 12. latkom bez zgody rodziców. Argumentem jest fakt, że corocznie nawet 1 tys. dziewczynek w wieku 12-14 lat zachodzi w ciążę, z czego 770 poddaje się aborcji.

Niewiele to zmienia, bowiem dzieci mają do wyboru antykoncepcję poronną – spirale wewnątrzmaciczne albo wszczepiane w znieczuleniu pod skórę implanty antykoncepcyjne. Z tego faktu z pewnością zadowolone jest lobby pedofilskie oraz firmy farmaceutyczne, które obniżyły granice wieku swoich klientów. 

Szokujący jest także fakt, że wszystko może odbywać się bez zgody rodziców. Przy masowym dostępie do pornografii, dzieci mogą powielać nienormatywne wzorce erotyczne, będąc poza wszelka kontrolą. Spodziewany jest radykalny wzrost aktywności seksualnej dzieci i zwiększona indoktrynacja w tym kierunku najmłodszych.

Prawdopodobnie zwiększy się także liczba przestępstw seksualnych. Potencjalne ofiary będą łatwiejsze do złamania i manipulowania. Zwiększy się ilość wykorzystywanych dzieci i fakt będzie umykał władzom, które w pewnym stopniu zgodziły się na przeniesienie tego obszaru poza wiedzę rodzicielską. 

Źródło: stronazycia.pl