Świat

Światowy Zakon Szatana poparł Strajk Kobiet w Polsce! Odprawili Czarną mszę za Polskę

Fot. Twitter

„Jesteśmy z polskimi kobietami!” – napisała strona Global Order of Satan „Myślę, czuję, decyduję” – dodali.  

Społeczność satanistyczna relacjonuje protesty w Polsce i wspiera aborcjonistki. Na twitterowym profilu organizacji są relację z proaborcyjnych protestów. 

To nie wszystko. Wyznawcy zła i diabła deklarują, że odprawili satanistyczną czarną mszę za Polskę, aby wesprzeć… społeczności satanistyczne i LGBT w naszym kraju. 

„Dziś odprawiliśmy czarną mszę za Polskę. Zarejestrowano ją w siedmiu krajach, wśród członków różnych denominacji narodowych. Razem wspieramy społeczności LGBT i satanistów przeciw bigoterii i nienawiści”.  Następnego dnia dodali, że okultystyczne rytuały zostały odprawione także w intencji Strajku Kobiet.

Co to jest Global Order of Satan?

Global Order of Satan jest organizacją lucyferiańską założoną w Wielkiej Brytanii. Skupia zwolenników z całego świata i zajmuje się działalnością okultystyczną. 

We wrześniu działacze tej organizacji zbierali fundusze, aby pomóc organizacjom LGBT, które rzekomo są prześladowane w naszym kraju.

„W świetle niedawnej reelekcji Prawa i Sprawiedliwości (PIS) w Polsce, która wcześniej składała homofobiczne wypowiedzi, nękała działaczy LGBT, nadzorowała tworzenie stref anty-LGBT, jednocześnie promując hegemoniczny program chrześcijański, nękający członków społeczności satanistycznej na rzecz bluźnierstwa, my w Globalnym Zakonie Szatana uznaliśmy, że ważne jest zajęcie stanowiska i okazanie naszego wsparcia naszym przyjaciołom w Polsce, zarówno w społeczności satanistycznej, jak i LGBTQ +.

Światowy Zakon Szatana zorganizował zbiórkę pieniędzy, obok naszej Czarnej Mszy dla Polski, prosząc tych, którzy się z nami zgadzają, o przekazanie darowizny, jeśli to możliwe, na wsparcie osób LGBT w Polsce. Pieniądze, które tu zbierzemy, trafią do Lambdy Warszawa i Kampanii Przeciw Homofobii, polskich organizacji charytatywnych, które wspierają osoby LGBT i walczą o ich bezpieczeństwo w Polsce” – oświadczyła organizacja.

Źródło: globalorderofsatan.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *