InformacjeMuzyka

Gwiazdy szukają sposobu na zarobek w czasach koronawirusa. Zenek, Rodowicz, Doda, Kozidrak grają na weselach. Za ile?

By Piotr Morawski - Source, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=50216067

Gwiazdy szukają sposobów, żeby dorobić w czasie pandemii. Wielu artystów oferuje występy na weselach, urodzinach czy prywatkach. Ile trzeba zapłacić za prywatny koncert muzycznego idola? Ceny zwalają z nóg.

Utwory w rytmach disco polo królują na wielu polskich weselach. Jeżeli chcemy, by sam Zenek Martyniuk rozkręcił nam imprezę, musimy wysupłać z kieszeni. 35 tysięcy złotych.

Sławomir, czyli wykonawca hitu „Miłość w Zakopanem” zaśpiewa na żywo dla weselnych gości ten i inne przeboje za około 30 tysięcy złotych.

Maryla Rodowicz także nie unika prywatnych występów. Mogą być, jak się domyślamy, także na weselach.  To jedna z gwiazd, która od lat miała bardzo napięty grafik koncertowy. Teraz z uwagi na pandemię kalendarz z pewnością świeci pustkami.  Stawki królowej polskiej piosenki za gościnny występ zaczynają się od 30 tysięcy złotych.

Prywatny koncert Dody także nie należy do tanich. Ale jest możliwy. Kwoty mieszczą się w przedziale od 30 do 50 tysięcy złotych. Wszystko w zależności od tego, jak ma wyglądać występ artystki. Czy ma być większy, czy mniejszy show.

Na weselu możemy liczyć także na koncert rockowy. Jeśli gościom i parze młodej to odpowiada to rockowy show w wykonaniu Beaty Kozidrak i Bajmy kosztuje około 60 tysięcy złotych. Drogo, ale kto bogatemu zabroni mieć na własnym weselu prawdziwy rockowy koncert?

źródło: plejada