InformacjeŚwiat

Imigranci popełniają coraz więcej gwałtów. 1/4 wszystkich zdarzeń dotyczy dzieci

fot. Pixabay

Berlińska policja:  zanotowano 210 gwałtów od marca do lipca. Połowa z nich to sprawka migrantów.

Według statystyk opublikowanych przez policję w stolicy Niemiec, w okresie od marca do lipca w mieście odnotowano średnio dwa gwałty dziennie.

Jednostka śledcza policji stanowej, znana w Niemczech jako Kripo, poinformowała, że ​​liczba przypadków poważnych gwałtów w Berlinie rośnie, a spośród 210 przypadków zgłoszonych między marcem a lipcem co najmniej 50 ofiar to dzieci poniżej 16 roku życia.

Kripo twierdzi również, że około połowa podejrzanych w sprawach o gwałt pochodzi z obcego pochodzenia – znacznie więcej niż populacja migrantów w Berlinie, która stanowi około 29,9 procent wszystkich mieszkańców miasta, informuje Focus.

W Berlinie obserwuje się stały wzrost zgłaszanych przestępstw na tle seksualnym w ciągu ostatnich kilku lat, w 2019 r. Odnotowano 4809 przypadków – o 15 procent więcej niż rok wcześniej. Według danych policji, jedna na pięć ofiar ma mniej niż 21 lat, a ponad jedna trzecia domniemanych sprawców pochodziła ze środowisk migracyjnych. Teraz to już połowa. 

Kilka tygodni temu niemiecki sąd skazał i skazał grupę migrantów we Freiburgu za zbiorowe gwałty na niemieckiej nastolatce w ciągu czterech godzin w 2018 roku po tym, jak podali jej narkotyki w lokalnym klubie nocnym. Ośmiu mężczyzn było Syryjczykami, inni pochodzili z Iraku, Afganistanu, a jeden był obywatelem Niemiec. Dostali skromne wyroki od trzech do pięciu i pół roku więzienia.

Od czasu apogeum kryzysu migracyjnego w 2015 r. Gwałty i ataki na tle seksualnym z udziałem migrantów były głównym problemem w Niemczech i innych krajach.

W Szwecji, nadawca SVT ujawnił w 2018 r., że migranci stoją za 56 procentami gwałtów i usiłowań gwałtu oraz reprezentują osiem na dziesięć przypadków gwałtu. 

Z reguły statystyki są ukrywane, aby nie wzbudzać niechęci wobec migrantów i nie wywoływać negatywnych uczuć na tle rasowym. 

Źródło: breitbart.com