InformacjePolska

Ważne oświadczenie Magdy Ogórek w sprawie aresztowania jej męża!

fot. Twitter

Sensacyjne oświadczenie gwiazdy TVP. Pisze, że nie ma nic wspólnego ze sprawą przeciwko jej mężowi. 

„W związku pojawieniem się informacji o postawieniu zarzutów Piotrowi M., „a prywatnie mężowi Magdaleny Ogórek” oświadczam, że sprawa ta nie dotyczy mnie w najmniejszym stopniu” – napisała dziennikarka TVP.

Oświadczenie wywołało oburzenie części dziennikarzy. 

„Piotr M. zatrzymany wczoraj ws. dużych wyłudzeń finansowych. Pani Ogórek wydała oświadczenie, że „to nie ma nic wspólnego z jej osobą”. Ale jeżeli torebka Louis Vuitton za 10.000 PLN, którą epatowała, jest prezentem od jej męża, to może mieć” – napisał Stanislas Balcerac. 

W 2016 r. media informowały, że Magdalena Ogórek po roku romansu rozstała się z dziennikarzem Bartoszem Węglarczykiem (kiedyś dziennikarzem m.in. Gazety Wyborczej, dziś onet.pl) i wróciła do swojego męża. 

Piotr M. w latach 1991–1993 był posłem I kadencji, wybranego z listy SLD ze Szczecina. W 1992 nazwisko Piotra Mochnaczewskiego znalazło się na  liście Macierewicza jako rzekomego tajnego współpracownika służb specjalnych PRL. Figurował na niej jako TW „Michał” zarejestrowany przez Wydział III-1 SB w Szczecinie. Jego współpraca miała trwać w latach 1983–1989.

Leszek Miller opisał kulisy jej kandydatury prezydenckiej. „Magdaleny Ogórek nikt nie wyciągał „z kapelusza”. W 2011r. była kandydatką SLD w wyborach parlamentarnych z okręgu Rybnik. Reklamowali ją wtedy Aleksander Kwaśniewski i Ryszard Kalisz. Była ściśle związana z przewodniczącym Napieralskim i ówczesną grupą przywódczą. Spotykałem ją na wielu imprezach SLD. To nie była osoba, która pojawiła się znikąd, a decyzja o jej wyborze była podjęta w sposób kolektywny” – napisał na Facebooku.

Magdalena Ogórek kilka lat temu zdementowała plotki o tym, rozbiła pierwsze małżeństwo Piotra M.- Dementi: nie rozbiłam rodziny, męża poznałam kilka lat po jego rozwodzie, sama nie jestem rozwódką – napisała na Twitterze w styczniu 2015.