DuchowośćŚwiat

JesusTok – chrześcijańska wersja Tik Toka. Chce ją stworzyć Kanye West

By Renan Facciolo - Kanye West - SWU Music & Arts, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=18137550

Słynny raper, producent muzyczny i biznesmen, Kanye West, który kandyduje na urząd prezydenta USA właśnie odkrył, że jego 7-letnia córka North fascynuje się TikTokiem. Na Twitterze napisał, że jest zaniepokojony tym, co zobaczył podczas przeglądania tej aplikacji.

Dodał, że doświadczył wtedy wizji stworzenia wersji chrześcijańskiej serwisu i znalazł już dla niego nazwę: JesusTok. W kolejnym twettcie West napisał: „Modlimy się, byśmy mogli nawiązać współpracę z TikTok w celu stworzenia wersji kontrolowanej przez chrześcijan. Takiej, która będzie bezpieczna dla małych dzieci i dla świata”.

Kilka dni wcześniej raper otrzymał swoją pierwszą nominację do nagrody Dove (przyznawanej przez Stowarzyszenie Muzyki Gospel w Stanach Zjednoczonych przyznawanej za wybitne osiągnięcia w chrześcijańskim przemyśle muzycznym) – za wydany 25 października 2019 roku album „Jesus Is King”.

West ogłosił też, że „szuka nowego, zaufanego chrześcijańskiego dyrektora finansowego” – jednak nie doprecyzował czy chodzi o sprawy z TikTokiem. 

źródło:PAPLife