Informacje

Już wiadomo kogo poprą w drugiej turze Hołownia i Bosak. Domyślacie się?

Collage Hołownia/Bosak

Szymon Hołownia zajął trzecie miejsce w głosowaniu na prezydenta RP. Kandydat przyznał w swoim wystąpieniu, że opublikowane wyniki są dla niego niezwykle zadowalające. A po opublikowaniu kolejnych, szczątkowych na razie oficjalnych wyników chyba jeszcze bardziej się cieszy.

Nagabywany przez dziennikarza TVN24 Hołownia próbował wykręcić się od odpowiedzi na pytanie komu udzieli poparcia w drugiej turze. „Ja wiem jedno, na pewno nie zagłosuję na Andrzeja Dudę „- przyznał Hołownia, który jednak nie chciał oficjalnie udzielić poparcia Rafałowi Trzaskowskiemu.

Krzysztof Bosak miał czwarty wynik w niedzielnych wyborach prezydenckich. Głosy jego wyborców mogą być kluczowe w II turze. Kogo poprze Konfederacja? Stanowisko jest jasne i konkretne.

„W drugiej turze wyborów prezydenckich Konfederacja zachęca swoich sympatyków do głosowania zgodnego z własnym sumieniem i rozumem. Informujemy jednocześnie, że Konfederacja nie udziela poparcia żadnemu z kandydatów na urząd Prezydenta RP, którzy będą rywalizować w drugiej turze wyborów prezydenckich – czytamy w oświadczeniu.