Informacje

Katarzyna Nosowska śpiewa w piosence do Jarosława Kaczyńskiego: „Kto cię tak skrzywił, że bijesz na oślep?” (wideo)

Katarzyna Noswowska. Źródło: Instagram

W Polsce nadal trwają protesty po ostatnim wyroku TK ws. aborcji eugenicznej. Swpkje zdanie postanowiła wyrazić także Katarzyna Nosowska, która na Instagramie zamieściła filmik z Jarosławem Kaczyńskim do swojej piosenki „Kto ci to zrobił?”. To kolejna artystka, która skierowała piosenkę do prezesa PiS. Dwa dni temu w sieci pojawił się pełen wulgaryzmów utwór Michała Wisniewskiego „Prezes”. Pisalismy o tym TUTAJ.

Wokalistka zespołu Hej postanowiła na swoim profilu społecznosciowym zamieścić wideo, które składa się z nagrań i zdjęć wiceministra Jarosława Kaczyńskiego. Do tego Nosowska dołączyła w tle swoją piosenkę „Kto ci to zrobił?”, w której zwróciła się do Jarosława Kaczyńskiego.

Nagranie rozpoczyna się od ostatniego wystąpienia prezesa PiS, które Monika Jarozelska porównała do wystąpienia gen. Wojciecha Jaruzelskiego z 13 grudnia 1981 roku.

W piosence Nosowska śpiewa: „Kto cię tak skrzywił, że bijesz na oślep? Co ci się śni, że nie możesz odpocząć? Co zrobiła matka, że tak się boisz kobiet? Co zrobił ojciec, że mścisz się na obcych? Kto ci to zrobił? Kto ci to zrobił? Przed czym uciekasz? Czego się boisz?”.

Źródło: Instagram, Plejada