Polska

Kinga Duda zaskakuje! Tego chyba nikt się nie spodziewał po córce prezydenta?

Kinga Duda, screen z TV podczas wieczoru wyborczego, fot. brulion24

Przed ostatecznym finałem wyborów prezydenckich próbowano sugerować, że Andrzej Duda jest pokłócony ze swoją córką. Zastanawiano się dlaczego Kinga nie wróciła do Polski? Oponenci jednak nie przewidzieli, że córka prezydenta zachowa się tak dojrzale, jak to widzieliśmy w czasie wieczoru wyborczego. Swoim przemówieniem zamknęła usta ewentualnym krytykom. Wysłała jasny przekaz, że popiera swojego ojca i stoi za nim murem. Andrzej Duda, co było widać, wzruszył się słowami córki.

Nie pamiętamy, żeby dotychczas córka lub syn któregokolwiek prezydenta Polski tak dobrze zaprezentowali się podczas wystąpienia publicznego. ” Bardzo dziękuję wszystkim, którzy oddali głos na mojego tatę, wspierali go w trakcie kampanii dobrym słowem, uśmiechem, uściskiem dłoni. To naprawdę wiele dla niego znaczyło, ponieważ to państwo dawali mu siłę, żeby wytrwać do końca” – powiedziała Kinga.

Następnie dała do zrozumienia, że wie w jakiej chwili przemawia i że oczy całej Polski są zwrócone właśnie na nią. „Oczywiście musimy poczekać na oficjalne wyniki wyborów. Ale wiem, że jeżeli okaże się, że tata wygrał te wybory, to wiem, że będzie dobrze wykonywał swoje zadania, bo jest dobrym człowiekiem, który kocha ludzi i kocha ten kraj. I zrobi wszystko, żeby było dla Polski jak najlepiej” – dodała.

„Niezależnie od tego, w co wierzymy, jaki mamy kolor skóry, poglądy, jakiego kandydata popieramy i kogo kochamy, wszyscy jesteśmy równi i wszyscy zasługujemy na szacunek” – powiedziała Kinga Duda.

Oczywiście naturalną osobą, z którą porównywana jest Kinga Duda jest córka Donalda Tuska, Kasia. Miała ona w swoim życiu kilka szans, żeby wypowiedzieć się na tematy ważne. Jednak z tego nie skorzystała. Wolała zająć się swoim modowym blogiem.