Informacje

Lesbijka-pisarka nie dotyka niczego, co pochodzi od mężczyzn

Fot. Pixabay

Alice Coffin stwierdza, że ​​nie czyta już książek napisanych przez mężczyzn, że nie ogląda już filmów nakręconych przez mężczyzn, że nie słucha już muzyki skomponowanej przez mężczyzn.

Pisarka opublikowała książkę pt. „Geniusz lesbijek”, aby głosić swoją pogardę dla mężczyzn – donosi Paris Match.„Nie wystarczy sobie wzajemnie pomagać, musimy po kolei ich eliminować” – pisze o heteroseksualnych napastnikach. Dlatego nie czyta już książek napisanych przez mężczyzn, że nie ogląda już filmów nakręconych przez mężczyzn, że nie słucha już muzyki skomponowanej przez mężczyzn.

Wszystko w niuansach Alice Coffin stwierdza, że ​​nie czyta już książek napisanych przez mężczyzn, że nie ogląda już filmów nakręconych przez mężczyzn, że nie słucha już muzyki skomponowanej przez mężczyzn. Jaki jest cel publikacji? Obrona praw kobiet przed „seksizmem, potępienie męskiej dominacji, nierówności płacowych, męskich zbrodni szowinistycznych”. Walczy także ze stereotypami dotyczącymi płci, które „dają staroświecki pogląd na seksualność, ignorując biseksualność i płynność, którą zakłada dziś młode pokolenie”. 

Źródło: Paris Match