Polska

Magda Gessler kpi z prezydenta Andrzeja Dudy?

By Serecki - Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=52971338

Niektórzy celebryci nie tylko robią to co potrafią, ale nie wiedzieć czemu postanawiają być komentatorami rzeczywistości. Magda Gessler, która do tej pory chyba nie opowiadała się jasno po którejkolwiek stronie politycznej postanowiła zakpić z prezydenta. Jej wpis na Facebook’u, który publikujemy poniżej, ewidentnie nawiązuje do niedawnego pranka rosyjskich Youtuberów. Okazuje się, że niektórym polskim celebrytom podobają się żarty z głowy państwa.  

Halo…Pałac prezydencki? – napisała celebrytka, dołączając do wpisu swoją fotografię z telefonem w ręku. Pod jej postem rozpętała się prawdziwa burza; niektórzy przeciwnicy Prezydenta wychwalali komentarz restauratorki, ale bardzo wielu było też oburzonych takimi drwinami.

„Nieładnie Pani Magdo Miałam Panią za porządną kobietę uwielbiałam oglądać pani program i Pani kibicować ale 5 lat nie powiedziała Pani złego słowa na PREZYDENTA A TERAZ SIE PANI ODMIENIŁO STRACIŁA PANI W MOICH OCZACH SZACUNEK DO SAMEJ SIEBIE .Wstydzę się za Panią. 😞😞😞😞”

„Pani Gessler ma to już w naturze że śmieje się z innych, tak mają ludzie którzy muszą sami żyć że sobą i nie mają miłości do siebie ,smutne ale prawdziwe można tylko współczuć Pani i życzyć by wreszcie Pani pokochała siebie”.

To tylko niektóre z komentarzy po wpisie gotującej celebrytki.

źródło: Facebook, tysol