Polska

Margot do norweskich LGBT: polscy rządzący chcą nas zabić, duchownym mózgi powybuchają. Poniszczymy jakieś rodziny

Michał Sz i Lou Żródło: Facebook

:

Michał Sz. znany jako Margot wraz z koleżanką Lou nagrali film dla aktywistów LGBT w Norwegii. Na filmie opowiadają o tym jakoby w Polsce „chciano ich chyba zabić” oraz organizowano policyjne łapanki na homoseksualistów, zapowiadają zniszczenie rodzin na całym świecie .

– Nie wiem jak u was, ale u nas trwa absolutnie po*****lona nagonka na osoby LGBRT. Polscy rządzący politycy chcą opowiedzieć story, że jesteśmy gwałcicielami dzieci i generalnie chyba chcą nas zabić. Nie jest za fajnie – mówi Michał Sz. 

– W ciągu ostatniego miesiąca dziesiątki aktywistów było bitych, wyłapywanych przez policję – mówi dalej a towarzysząca mu mniej znana dziewczyna przekonuje: „próbuje się nam powiedzieć, że jesteśmy tematem zastępczym i że teraz zatrzymuje się tych aktywistów tylko dlatego, że w tej chwili temat LGBT jest na topie”. Dodaje, że nie chce mówić, że „ma prawo istnieć” a zacząć „mówić, że ma prawo do czegoś więcej„. Wezwała też norweskich aktywistów LGBT, aby „wpadli tutaj” do Polski, przyłączyli się do międzynarodowej zarazy to ” rozniesiemy całą planętę i poniszczymy jakieś rodziny”.

Michał Sz ps. Margot zaatakował też duchownych w Polsce mówiąc: „hierarchowie kościelni w Polsce mówią, że jesteśmy zarazą, kumacie? Zarazą i potopem. Więc jak wy wpadniecie do nas to im po prostu mózgi powybuchają”.

W całym nagraniu jest mnóstwo wulgaryzmów i a w tle widać podświetloną podobiznę Matki Boskiej, która w pewnym momencie (po ataku na duchownych) wymownie gaśnie.

W podpisie pod filmem umieszczionym na Facebooku na stronie norweskich aktywistów LGBT „Trondheim Pride”, pojawił się apel do wszystkich oglądających : „rozpowszechnij walkę Margot i Lou” i podpis, że „W Polsce nadal przetrzymywanych jest kilku działaczy gejowskich”.

Źródło: Facebook