Informacje

Młody Turek gwałcił dzieci w Niemczech. Policja i prokuratura ukrywały informacje

Fot. Pixabay

Sąd rejonowy w Görlitz będzie przesłuchiwał 17-letniego Turka urodzonego w Niemczech. Prokuratura zarzuca mu gwałt i zbiorowy gwałt.

Akty miały miejsce już w 2018 i 2019 roku – dopiero teraz zostały upublicznione ze względu na zbliżający się proces. Wcześniej policja i prokuratura ukrywały ten fakt przed mediami. Sprawa jest bulwersująca. 

Zgodnie z aktem oskarżenia, Turek miał odbyć stosunek seksualny z 15-latką w pobliżu König-Albert-Bad w Löbau 25 grudnia 2019 r., wbrew jej woli. Potem agresor przyprowadził trzech swoich kuzynów, którzy gwałcili dziewczynę „korzystając z przewagi liczebnej”. Gwałty zostały sfilmowane.

Oskarżony ma również na sumieniu akty pedofilskie. W 2019 roku oskarżony wykorzystał seksualnie dziecko w wieku lat 13. Według aktu oskarżenia z 2018/2019 zmusił inną 14-letnią ofiarę do seksu oralnego i groził jej pobiciem, jeśli odmówi. Jego wspólnik sfilmował ten gwałt. 

Urodzony w Niemczech Turek przebywa w areszcie od lutego 2020 roku. Jeśli zostanie skazany, grozi mu maksymalnie dziesięć lat więzienia.

Źródło: bild.de 

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *