Informacje

Morawiecki apeluje o zgodę. „Uciekać od odpowiedzialności. Cały PiS” Tusk dolewa oliwy do ognia

By The White House from Washington, DC - President Trump's Trip Abroad, Domena publiczna, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=70995331

Premier Mateusz Morawiecki powiedział w Sejmie, że rząd przewiduje najgorsze scenariusze i kolejne fale koronawirusa. Zapowiedział m.in. zwiększenie liczby łóżek dla chorych na COVID-19 do 30 tysięcy oraz stworzenie ośrodków rehabilitacji dla ozdrowieńców. „Wziąć całą władzę, by w chwili próby tchórzliwie uciekać od odpowiedzialności. Cały PiS” – napisał były premier Donald Tusk.

Premier Mateusz Morawiecki powiedział w Sejmie, że rząd przewiduje najgorsze scenariusze i kolejne fale koronawirusa. Zapowiedział m.in. zwiększenie liczby łóżek dla chorych na COVID-19 do 30 tysięcy oraz stworzenie ośrodków rehabliitacji dla ozdrowieńców. Podał, że rząd dysponuje odpowiednią liczbą respiratorów dla każdego szpitala. Zaapelował do opozycji o zgodę.

Do strategii rządu w walce z pandemią (a może do apelu premiera o zgodę?) odniósł się były premier Donald Tusk. „Wziąć całą władzę, by w chwili próby tchórzliwie uciekać od odpowiedzialności. Cały PiS” – napisał na Twitterze.

źródło:Twitter