Informacje

Narodowcy opublikowali listę marek, które wsparły Strajk Kobiet

Strajk kobiet 18 listopada, źródło: Twitter

Długą listę opublikowano na portalu Narodowcy.net – znalazły się na niej marki z różnych stron świata, działające w Polsce. Narodowcy umieścili na niej uszeregowane alfabetycznie m.in. kawiarnie, wydawnictwa czy producentów kosmetyków.

Na liście znalazły się restauracje, kawiarnie, teatry, wydawnictwa, pierogarnie ale nie tylko. Dostało się też Ewie Chodakowskiej, niemieckiemu mBankowi, magazynowi Vouge, Tesli Polska, firmom Avon czy Wibo. Jak czytamy na stronie narodowcy.net – „Na liście obecne są działające w Polsce firmy, które wsparły w jakiś sposób strajk. Najczęściej za pomocą mediów społecznościowych”.

Poniewaz Narodowcy jasno nie określili po co powstała taka lista, w sieci pojawiły się żarty, że to sklepy, w których sa najlepsze prezenty na święta. Narodowcy szybko zareagowali publikując na swoim facebookowym koncie komentarz o treści: „Lewactwo właśnie odkryło nasz artykuł nt. marek, które wsparły tzw. Strajk Kobiet. Dlatego przypominamy go również tutaj – w tych miejscach nie róbcie zakupów„.

Źródło: Facebook, onet.pl