Świat

Nowe doniesienia w sprawie Maddie. Czy dziewczynka została sprzedana siatce pedofilskiej?

Zaginięcie Madeleine McCann wstrząsnęło opinią publiczną na całym świecie. Przez długi czas media donosiły o rzekomych losach dziewczynki. Dziś najlepszy przyjaciel Christiana Bruecknera, głównego podejrzanego w sprawie zaginięcia Madeleine McCann, jest przekonany, że to on porwał dziecko. Sądzi również, iż Brueckner mógł sprzedać dziewczynkę siatce pedofilskiej.

Michael Tatschl był najlepszym przyjacielem Christiana Bruecknera. Przez pewien czas mieszkał z nim w Praia da Luz w Portugalii, gdzie zaginęła Madeleine McCann. Austriak przyznaje, że jego przyjaciel był zboczeńcem i był zdolny do tego, by porwać dziecko. „Był zboczeńcem i był w stanie porwać dziecko do celów seksualnych lub za pieniądze. Zawsze chwalił się pieniędzmi i zarabiał pieniądze. Mówił nawet o sprzedaży dzieci, może do Maroka. Myślę, że prawdopodobnie sprzedał komuś Maddie. Może siatce pedofilskiej. Mieszkałem wtedy z nim. Był moim najlepszym przyjacielem. Wiem, że to zrobił„- powiedział Michael Tatschl.

Tatschl twierdzi, że jego przyjaciel miał również obsesję na punkcie dark webu. „Nie wie dokładnie, czego tam szukał, ale prawdopodobnie chodziło o pornografię i narkotyki” – przyznał. Mężczyzna twierdzi, że Brueckner wciągnął go w „życie przestępcze”. W kwietniu 2006 r. obaj zostali złapani przez policję podczas kradzieży oleju napędowego. Spędzili ponad 8 miesięcy w areszcie w oczekiwaniu na proces. Tatschl powiedział, że gdy byli w więzieniu, Brueckner poprosił znajomego, by oczyścił jego dom z kradzionych rzeczy. „Kazał kumplowi pozbyć się wszelkich dowodów włamań lub rozbojów. Ale ten facet i inny przyjaciel ostatecznie okradli dom i zabrali wszystkie kosztowności i pieniądze. Wzięli także kamerę z domu i właśnie dlatego dowiedziałem się, że był chory. Było na niej nagranie, jak gwałci starszą kobietę. Była przykuta do drewnianego słupka, bił ją i gwałcił – wyznał przyjaciel podejrzanego.

źródło: Mirror, o2