DzieciInformacje

Onet.pl: dzieci to koszmar, nikomu tego nie życzę. Antyrodzinne teksty na portalu

Fot. Pixabay

Niemiecki polskojęzyczny portal prowadzi narrację w lewicowo-liberalnym stylu. Redaktorka onet.pl omawia list czytelniczki, której w wakacjach przeszkadzają… dzieci. 

Dzieci, które są czymś najpiękniejszym i oczekiwanym w życiu, są darem i prezentem od Boga, jak mówi papież Franciszek, dla onet.pl są przekleństwem i koszmarem. 

„Nie boję się koronawirusa, cen z kosmosu, zemsty faraona ani nawet deszczu przez bite dwa tygodnie. Lękiem napawa mnie coś zupełnie innego. Chodzi o… dzieci. Potrafią zepsuć każdy urlop i nawet najpiękniejsze miejsce traci przez nie urok” – pisze czytelniczka niemieckiego portalu. 

„Nie rozumiem, po co komuś uprzykrzać życie i wybierać się na wakacje z dziećmi” – chodzi oczywiście o cudze dzieci, tłumaczy czytelniczka. „Wszędzie jest ten sam problem. Wrzeszczące dzieci” – histeryzuje. 

To nie jedyny taki tekst na portalu. W innym artykule pt. „Koszmar rodzinnego urlopu”, onet.pl pisze, że spędzanie z rodziną wolnego czasu jest czymś koszmarnym. Ludzie kłócą się, niszczą się nawzajem, a potem po prostu rozstają – uważa niemiecki portal.

 „Koniec wakacji jest drugim po świętach Bożego Narodzenia momentem w ciągu roku, kiedy sądy przeżywają prawdziwy boom pozwów rozwodowych” – tłumaczy autorka. 

Źródło: onet.pl