Polska

Operator TVP został pobity przez syna Ryszarda K. tzw. „małego księcia Trójmiasta”. Do sieci trafiło nagranie

Źródło: Youtube/TVP Info

W czwartek 15 października w późnych godzinach wieczornych operator TVP Gdańsk został pobity w trakcie przygotowywania materiału o akcji CBA w domu Ryszarda K. Nadawca nie wyklucza podjęcia kroków prawnych.

W czwartek po godzinie 19.30 doszło w Gdyni do brutalnego ataku na operatora Telewizji Polskiej. Syn zatrzymanego przez CBA biznesmena Ryszarda K. podszedł do ekipy, a następnie – jak wynika z relacji reporterki – zaczął popychać operatora i kilkukrotnie uderzył go też w twarz. Na miejsce przyjechała policja oraz karetka.

– Ten uraz głowy wygląda na niebezpieczny. Policja podjęła już czynności. Najprawdopodobniej ten sam mężczyzna wcześniej, kiedy kończyły się czynności na terenie posesji w Gdyni, miał innemu operatorowi, który pracował dronem, grozić, że zniszczy mu sprzęt, a jego pobije – relacjonuje dziennikarka TVP Małgorzata Rakowiec.

„Alex ma poczucie bezkarności, potrafi powiedzieć: Jestem synem K., mój ojciec wszystko może” – zdradza były ochroniarz rodziny. Aleksander Krauze nazywany jest „Małym Księciem Trójmasta”. Jak twierdzi „Dziennik Łódzki”, Ryszard K. zawsze chronił swoje dzieci. Syn i córka najbogatszego człowieka w Trójmieście od lat poruszali się w towarzystwie ochroniarzy. 

Przypomnijmy, że w czwartek CBA i Prokuratura Regionalna w Poznaniu poinformowały o zatrzymaniu mecenasa Romana Giertycha i biznesmena Ryszarda Krauze. Na polecenie śledczych CBA zatrzymało grupę osób w związku ze sprawą wyprowadzenia kwoty niemal 92 mln zł z giełdowej spółki deweloperskiej. Zatrzymania mają związek z prowadzonym przez Delegaturę CBA we Wrocławiu pod nadzorem Prokuratury Regionalnej w Poznaniu śledztwem dotyczącym działań na szkodę spółki notowanej na GPW- czytamy w komunikacie CBA.

Źródło: tvp.info, wprost.pl, onet.pl, Dziennik Łódzki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *