Informacje

Paulina Młynarska siedzi w Grecji i obraża Jadwigę Emilewicz: „Ty WSTRĘTNA, narcystyczna babo na usługach dziadersów!”

Paulina Młynarska Źródło: Instagram

Mieszkająca w Grecji Paulina Młynarska postanowiła w odnieść się do słów byłej Minister Rozwoju Jadwigi Emilewicz, która w wywiadzie dla stacji TVN 24 powiedziała, że „wolność kobiety kończy się, kiedy zachodzi w ciążę”.

Stwierdzenie wywołało burzę komentarzy, do których Emilewicz odniosła się na Twitterze pisząc: Widzę, że moja wypowiedź o ograniczeniu wolności kobiety wolnością dziecka wzbudza ogromne emocje. Kobiety w ciąży zmieniają nawyki żywieniowe, nie piją alkoholu- właśnie ze względu na dobro dziecka. To miałam na myśli – napisała.

Wypowiedzi postanowiła skomentować Paulina Młynarska: „U mnie przy porannej kawie ciśnienie w górę. Jadwiga Emilewicz w TVN 24: „Rolą polityka jest maksymalizowanie dobra. (…) Życie ludzkie postrzegam jako wartość naprawdę najwyższą i to nie my decydujemy o tym, kiedy ono się zaczyna. (…) Wolność kobiety jednak kończy się w momencie, kiedy zachodzi w ciążę, bo jest ograniczona wolnością dziecka” – czytamy w opublikowanym w sobotę wpisie na Instagramie.

Dziennikarka zarzuca Emilewicz, że zamiast starać się pomóc polskim kobietom, szuka tylko kolejnych projektów, które mogłyby jedynie utrudnić ich egzystencję a na koniec puszcają dziennikarce nerwy i pisze: „Och, k*rwa, ileż tych wolności jednak zabezpieczyli Polkom politycy odkąd upadła komuna! Tylko patrząc na zdjęcia pokazujące z lotu ptaka wczorajsze demonstracje, mam nieodparte wrażenie, że polskie matki przewrotnie marzą o innej wolności. O wolności od obłudnego pier…lenia takich ludzi jak pani Emilewicz. Do Pani się zwracam: ty wstrętna, zachwycona własną „dobrocią”, narcystyczna babo na usługach patriarchalnych dziadersów! Idź pomnażać swoje „dobro” na własnym podwórku, a polskie matki zostaw w spokoju! Skończyło się meblowanie im życia – pisze Młynarska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *