Świat

Pedofil, który miał dopuścić się 160 gwałtów został aresztowany. Aż 10 lat napastował seksualnie swoją córkę

Fot. Pixabay

52-letni Włoch został aresztowany 16 października we wschodniej Francji na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania (ENA) wydanego przez Niemcy, w którym jest podejrzany o popełnienie 160 gwałtów i napaści seksualnych na nieletnich – przekazała w piątek francuska policja.

Mężczyzna, zatrzymany w zeszły piątek w Rumersheim-Le-Haut niedaleko Strasburga, jest podejrzany o zgwałcenie i wykorzystywanie seksualne dzieci swoich towarzyszek życiowych w latach 2000–2014.

W Niemczech wszczęto przeciwko niemu 122 śledztwa w sprawie 160 aktów gwałtu i napaści seksualnych na nieletnich – poinformowała francuska Krajowa Brygada ds. Poszukiwania Zbiegów (BNRF). Jak dodano, mężczyzna niedawno uciekł z Niemiec i osiedlił się w przygranicznym regionie Alzacji, na wschodzie Francji.

Według informacji, którymi dysponuje BNRF, Cosimo Chionna od listopada 2000 r. przez ok. 10 lat miał gwałcić swoją własną córkę. W tym samym czasie miał dopuszczać się tych samych przestępstw wobec nieletnich córek swojej innej partnerki. „Działał w różnych kręgach rodzinnych” – przekazało BNRF.

Źródło; dziennik.pl