Video

Polacy pokochali panią od języka migowego. Występy pani Małgosi są hitem internetu. Zobacz filmy!

Małgorzata Limanówka Źródło: Twitter

1 sierpnia 2020 odbył się koncert poświęcony 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. „Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki” . Występ odbył się w Parku Wolności Muzeum Powstania Warszawskiego bez licznej publiczności i mogliśmy go oglądać w Telewizji Polskiej oraz w internecie. Wiele osób natychmiast zwróciło uwagę na tłumaczkę języka migowego, która emocjonalnie zaangażowała się w przekazywanie tekstów piosenek i jak można się przekonać – wykazała niezwykłe zdolności aktorskie.

Internauci zaczęli sobie przekazywać fragment tłumaczenia migowego piosenki „Pałacyk Michla”. „Genialna jest” – takie komentarze pojawiły się od razu pod wpisami. Trzeba przyznać, że sympatyczna tłumaczka z wyjątkową energią i radością chciała przekazać sens utworu.

Tłumaczką, która podbiła serca internautów jest Małgorzata Limanówka. Należy do Stowarzyszenia Tłumaczy Polskiego Języka Migowego. To właśnie ona zachwyciła oglądających koncert „Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki”. Oprócz dłoni, Pani Małgorzata pracowała dosłownie całym ciałem! Internauci zachwalają jej zaangażowanie:

– Ta Pani od języka migowego jest kapitalna. Umie przekazać nawet emocje. Majstersztyk.

– Praca tłumacza migowego może być fascynująca… szczególnie dla widza słyszącego:))) Profeska level master!!!

– Jezu, jaka wspaniała!

– Jest genialna!

Kocham tą panią od języka migowego!

Źródło: Twitter. antyradio.pl, se.pl