PolskaVideo

Zobacz jak środowisko Gazety Wyborczej promowało polityka, który przyznawał się do pedofilii

Źródło: Twitter

 Daniel Cohn-Bendit urodził się w niemiecko-żydowskiej rodzinie w Niemczech. Jest obywatelem Niemiec i Francji, jednym z przywódców rewolty roku 68. Do Parlamentu Europejskiego startował z Grupy Zielonych. Dwukrotnie reprezentował kraje, których jest obywatelem.

Cohn-Bendit był promowany przez środowisko Gazety Wyborczej, wielokrotnie zapraszany do Polski i nagradzany brawami. W debacie o przyszłości Unii Europejskiej i dorobku Bronisława Geremka, oklaskiwali go m.in. Adam Michnik i prof. Magdalena Środa.  Występował też na Uniwersytecie Warszawskim.

W 2001 r. został oskarżony o pedofilię przez niemiecką dziennikarkę na podstawie autocytatów z jego książki „Wieki Bazar”, w której pisał:

„W 1972 roku złożyłem podanie o pracę w alternatywnym przedszkolu we Frankfurcie nad Menem. Pracowałem tam ponad dwa lata. Mój ciągły flirt z dziećmi szybko przyjął charakter erotyczny. Te małe pięcioletnie dziewczynki już wiedziały, jak mnie podrywać. Kilka razy zdarzyło się, że dzieci rozpięły mi rozporek i zaczęły mnie głaskać. Ich życzenie było dla mnie problematyczne. Jednak często mimo wszystko i ja je głaskałem…”

W wywiadzie telewizyjnym w 1982 roku Cohn-Bendit opisywał dalsze szczegóły, podkreślając, że „seksualność dziecka jest czymś wspaniałym” i „uczucie rozbierania przez 5-letnią dziewczynkę jest fantastyczne, bo jest to gra o absolutnie erotycznym charakterze”.

Prezentujemy to szokujące nagranie. Na kilku stronach.

https://zsyp.tv/video/details/37/daniel-cohn-bendit-o-romansowaniu-z-przedszkolakiem