Informacje

Polska przegrała z Holandią. Kolejna porażka kadry Brzęczyka. Sieć zalała fala memów

To nie był udany występ w Lidze Narodów. Reprezentacja Polski pod wodzą Jerzego Brzęczka przegrała mecz z Holandią. Nasza kadra uplasowała się na trzecim miejscu w grupie i nie wywalczyła awansu do dalszej fazy rozgrywek. Internauci nie zostawili na piłkarzach i trenerze suchej nitki – po zakończeniu spotkania sieć zalała fala memów.

Biało-Czerwoni przystępowali do spotkania z Holendrami po kompromitującej porażce z Włochami (0:2). W niedzielnym meczu reprezentacja Jerzego Brzęczka praktycznie nie istniała i spekulowano nawet, że mecz z Holandią będzie o „być albo nie być” selekcjonera.

Na samym początku meczu na Stadionie Śląskim w Chorzowie to Biało-Czerwoni mieli powody do zadowolenia. W 6. minucie bramkę strzelił Kamil Jóźwiak. Do przerwy reprezentacja Polski prowadziła 1:0.

W drugiej połowie Holendrzy ciągle nacierali na bramkę Łukasza Fabiańskiego. W 77. minucie padł pierwszy gol. Po faulu Jana Bednarka na Georgino Wijnaldumie sędzia podyktował karnego, a na bramkę zamienił go Memphis Depay. Siedem minut później Fabiański po raz drugi wyciągał piłkę z siatki. Wijnaldum zdobył bramkę po rzucie rożnym.

Sieć zalała fala memów o treści np. ” Holendrzy nie przewidzą mojej taktyki. Bo ja nie mam żadnej taktyki„.

Źródło: wprost.pl