Pasje

Przemek ma zdiagnozowane 23 choroby ale się nie poddaje. Chce pobić rekord Guinessa. Potrzebne mu tylko…pocztówki

Przemek Ledzian Żródło: Facebook

Lekarze zdiagnozowali u niego 23 choroby. Nie wiadomo, jaka jest ich przyczyna. Mimo wszystko Przemek Ledzian z Łodzi próbuje żyć normalnie. Marzy o podróży do Australii. Przez schorzenia nie zobaczy wielu miejsc na świecie, więc chce je zwiedzać między innymi poprzez pocztówki. Planuje zebrać milion i tym samym pobić rekord Guinnessa .

Przemysław Ledzian w Łodzi nie jest osobą anonimową. Mieszkańcy miasta znają go z rożnych akcji charytatywnych, w które się angażuje. Mężczyzna stara się pomagać innym, ale teraz sam potrzebuje pomocy, by pobić rekord Guinnessa.

Największym marzeniem Przemka jest podróż do Australii. Jednak z powodu ograniczeń – finansowych i zdrowotnych – może być ono trudne do zrealizowania. 

Mężczyzna się jednak nie poddaje. Miejsca, do których trudno mu dotrzeć fizycznie, zwiedza za pomocą kartek pocztowych. Przemysław chce zebrać milion pocztówek. Tyle potrzeba, by pobić dotychczasowy rekord  Guinnessa. Można mu pomóc wysyłając do niego kartkę. Najlepiej zza granicy.

Przemek z Łodzi Żródło: polsatnews.pl

Na Facebooku Przemek prosi, żeby pomóc spełnić jego marzenie. Na razie ma nieco ponad 4 tysiące pocztówek.

Źródło: https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-07-23/zbiera-pocztowki-by-pobic-rekord-swiata-zdrowie-nie-pozwala-mu-na-dalekie-podroze/?ref=aside_najnowsze