PolskaVideo

Przerażający film. „Życzymy wam dobrych aborcji” Zabijanie nienarodzonych dzieci to hobby dla tych pań (video)

fot. Twitter

„Przerażające. Hobby tych pań to pomaganie innym w zabijaniu nienarodzonych dzieci – można przeczytać w relacji radnej miasta Gdańsk na Twitterze. Poniżej filmik, w którym panie których hobby stało się pomaganie w aborcji składają sobie życzenia. Wyjaśniamy o co chodzi.

„Aborcyjny dream team” jest feministyczną grupą proaborcyjną, znaną z licznych skandali i odczłowieczania dzieci. Jednym z największych była okładka Wysokich Obcasów, na której panie wystąpiły w koszulkach z napisem „aborcja jest OK”. Tym razem składają sobie życzenia z okazji „dnia bezpiecznej aborcji” i promują aborcję farmakologiczną, czytamy na tysol.pl.

„Ja bym bardzo chciała żeby było jak najwięcej osób, które sobie pomagają w aborcji, że to się stało takim hobby. Co lubisz robić? Lubię pomagać innym w aborcjach, bo to jest naprawdę bardzo fajne i bardzo takie satysfakcjonujące” – mówią aktywistki tzw. „Aborcyjnego Dream Teamu”

„Hobby tych pań to pomaganie innym w zabijaniu nienarodzonych dzieci. Daje im to ogromną satysfakcję. Chcą by aborcja była wszędzie, nawet w sklepach monopolowych. By zabijanie dzieci stało się naturalną częścią życia seksualnego” – czytamy z kolei we wpisie Joanny Cabaj, która nagłaśnia na Twitterze całą sprawę.

źódło: twitter, tysol.pl