Informacje

Przestępca seksualny w finale „Top Model”. TVN wykluczyło finalistę programu. Był skazany za seks z nieletnią

Dominic D'Angelica Źródło: Facebook/TopModel

TVN wyklucza finalistę „Top Model” po informacji, że skazano go za przestępstwo seksualne.

W wtorek serwis Pudelek podał, że Dominic D’Angelica – finalista 9. sezonu programu „Top Model” – został w 2011 roku skazany za uprawianie seksu oralnego z osobą poniżej 16. roku życia. D’Angelica miał wtedy 22 lata, dostał karę 60 dni pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata. Według informacji podanych przez Pudelka, Dominic D’Angelica w 2014 roku ponownie wszedł w konflikt z prawem – z bratem Stefanem usłyszeli zarzuty pobicia ze spowodowaniem znacznych obrażeń ciała oraz planowania przestępstwa. Model został podobno skazany na karę 5 miesięcy więzienia.

Na facebookowym profilu „Top Model” pojawiało się wiele krytycznych komentarzy – fani zarzucają TVN-owi promowanie modela z kryminalną przeszłością, niektórzy domagają się zdyskwalifikowania  modela i szybkiego wyjaśnienia sprawy.

Po fali krytyki ze strony widzów TVN wykluczył D’Angelica z talent-show. Komunikat w tej sprawie pojawił się na facebookowym koncie programu.

„W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału Top Model. Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło. Jeśli okaże się, że w procesie rekrutacji tego uczestnika nie zachowano należytej staranności, zostaną wyciągnięte konsekwencje” – czytamy w komunikacie pod którym podpisał się Marcin Barcz, Dyrektor Pionu Komunikacji Korporacyjnej w TVN Grupa Discovery.

Źródło: Facebook, Wirtualne Media, Top Model, TVN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *