Informacje

Rafał Trzaskowski chwali się spotkaniem z Igą Świątek i listem gratulacyjnym…z błędem!

Źródło: Twitter

„Iga nieraz zwracała uwagę dziennikarzom, żeby właściwie wymawiali jej nazwisko, a tu taki kwiatek” – grzmią internauci.

Odkąd w poniedziałek wieczorem Iga Świątek wróciła do kraju, jest rozchwytywana przez media i ważne osobistości, które marzą o tym, aby uścisnąć jej rękę. W środę tego zaszczytu dostąpił prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski. Zdjęciem z tenisistką pochwalił się w mediach społecznościowych.

Prezydent stolicy wręczył Idze list gratulacyjny. Był też okolicznościowy tort z minirakietą do tenisa. Trzaskowski zaliczył jednak wpadkę, w liście gratulacujnym, który wręczył tenisistce zamiast „Świątek”, napisano „Światek”, co wywołało burzę w komentarzach.

Źródło: Twitter

Niby taki „ę” „ą” a błąd w liście gratulacyjnym. Ehhhh, amatorszczyzna…„, „to jest mega słabe. Serio nikt tego nie sprawdził? To nie jest jakaś tam literówka w tekście”, „Czy Trzaskowski i jego administracja potrafią cokolwiek zrobić porządnie od początku do końca? ŻENADA Tylko pod cudze sukcesy potrafią się podłączać!”, „Bardzo przykre. Iga nie raz zwracała uwagę dziennikarzom żeby właściwie wymawiali jej nazwisko … a tutaj taki kwiatek w liście gratulacyjnym prezydenta stolicy. Znowu źle Rafau” ( pisownia oryginalna), „Wstyd! A w liście gratulacyjnym błąd w NAZWISKU PANI IGI !!!! Nazywa się Świątek ! – komentują internauci pod postem prezydenta Warszawy.

Źródło: Twitter, pudelek.pl