Informacje

Robert Lewandowski zmieni klub? „Juventus i Barcelona zainteresowane”

Robert Lewandowski Źródło: Twitter

Robert Lewandowski znalazł się na celowniku Juventusu i FC Barcelony – czytamy w magazynie piłkarskim „Kicker”. Obydwa kluby potrzebują na gwałt napastnika, a Polak byłby bez wątpienia idealną osobą na tej pozycji. W końcu nikt, tak jak on nie strzela bramek.

Kontrakt Lewandowskiego obowiązuje jeszcze przez trzy lata, dla Bawarczyków jest niezastąpiony, ale media co pewien czas informują o rzekomych transferach kapitana reprezentacji Polski do innych klubów. Mówiło się już o Realu Madryt, Chelsea, Manchesterze United, Manchesterze City i PSG, a teraz pojawiły się dwie nowe opcje – Juventus i FC Barcelona. Takie informacje przekazał magazyn „Kicker”. Nawet jeśli „Stara Dama” i „Duma Katalonii” chciałyby mieć u siebie „Lewego”, to ewentualny transfer można rozpatrywać bardziej w kategorii marzeń, niż realnego planu „wyrwania” go z Monachium. Choć z drugiej strony być może Lewandowski chciałby przejść do innego klubu, bo przecież z Bayernem osiągnął już właściwie wszystko co mógł.

„Juventus i Barcelona są zainteresowane, ale oba kluby nie powinny mieć zbyt wielkich nadziei. Lewandowski jest dla Bayernu niezastąpiony i dlatego nie jest na sprzedaż” – czytamy w „Kickerze”. Nie podano żadnych szczegółów, a zatem może to być zwyczajna plotka i ocena tego, co dzieje się w obu wspomnianych klubach.

źródło: Kicker, radiozet