Polska

Rząd się chwieje? „Morawieckiego też chcą usunąć ze stanowiska”. Czy celebrytka wie co mówi?

By Kancelaria Sejmu / Aleksander Zieliński - Uroczystość powołania Rady Ministrów z udziałem Marszałek Sejmu, CC BY 2.0

Po tym, gdy Łukasz Szumowski, a następnie Jacek Czaputowicz ogłosili, że odchodzą z rządu, wszyscy zaczęli zastanawiać się, jakie naprawdę są powody dymisji ministra zdrowia i ministra spraw zagranicznych. Jaka będzie jego dalsza przyszłość rządu? W dzisiejszych czasach jakby nie patrzeć to dwa najważniejsze resorty. Z jednej strony pandemia, a z drugiej niepokój na Białorusi.

To widocznie sprawiło, że niektórzy uznali, że rząd premiera Morawieckiego chwieje się w posadach. A że sensacja dobrze się sprzedaje, chętnie sięga się po nią sięga. Wie to Viola Kołakowska, celebrytka aktywna w mediach społecznościowych.

Polska aktorka i modelka znana w wulgarnego języka i niekiedy skandalicznych wypowiedzi, Violetta Kołakowska twierdzi, że Mateusz Morawiecki i Łukasz Szumowski byli widziani razem na plaży. Mało tego, Kołakowska uważa, że „Morawieckiego też chcą usunąć ze stanowiska premiera”. – Wiem, że obecnie Pan Szumowski jest z Panem Morawieckim w Dębkach. Byli widziani na plaży, więc prowadzili jakieś ważne rozmowy – poinformowała celebrytka. -… Wiem, że Morawieckiego też chcą usunąć ze stanowiska premiera – twierdzi Kołakowska. Nie wiadomo skąd to wie. Czy podsłuchała ministra i premiera? Doniesienia Kołakowskiej brzmią sensacyjnie i chyba irracjonalnie, bo przecież jeszcze w lipcu sam Jarosław Kaczyński podkreślał, że o zmianie premiera nie ma mowy. 

źródło:se.pl