Informacje

Satanista Nergal poparł protesty kobiet w Polsce. Wybiera się na manifestację do Warszawy w towarzystwie… Andrzeja Piasecznego

Adam Nergal Darski i Andrzej Piaseczny. Źródło; Facebook

Pomomo pandemii i obostrzeń, groźby zakażenia koronawirusem w tłumie ludzi, Adam „Nergal” Darski i Andrzej „Piasek” Piaseczny zaprosili swoich fanów na spotkanie z nimi w Warszawie na …manifestacji.

Pierwszy z nich jest znany z satanistyczych wystów, drugi przez lata uchodził za grzecznego ulubieńca starszych pań. Okazuje się, że obaj mają podobne poglądy w sprawie aktualnych wydarzeń w kraju. Choć wielu ich wspólny, nowy „projekt” mógł zaskoczyć, Nergal i Piasek przyjaźnią się od czasów wspólnego udziału w pierwszej edycji „The Voice of Poland”. Na opublikowanym przez blackmetalowca nagraniu widać, że lubią spędzać ze sobą czas w domowym zaciszu.

” Kochani, jutro wielki dzień. Piątek, strajk w całej Polsce, a zwłaszcza w Warszawie. Dołączcie do nas! Kobiety, dziewczyny, mężczyźni, chłopaki, wszyscy. Liczymy na was! Bądźmy razem w Warszawie” – ogłosili Nergal i Piasek na Facebooku.

https://instagram.com/stories/andrzejpiaseczny_official/2431360598460490392?igshid=6qj1534s65cb

Źródło: wp.pl, Facebook