Polska

Seks na oczach przechodniów. Czy pornografia „na żywo” to już nowa moda?

fot. Facebook

Prowokacje, demonstracje, zadymy, agresja. W takich czasach żyjemy. Niektóre środowiska w ten sposób chcą zwrócić na siebie uwagę. Mamy do czynienia z coraz bardziej ekstremalnymi zachowaniami w przestrzeni publicznej. Częściowo możemy winić za to internet. To właśnie tam można znaleźć tzw. challenge, w większości głupie zadania, które należy wykonać, żeby „zaistnieć” w świadomości innych użytkowników. Ostatnio w Polsce dochodzi do coraz większej ilości publicznych aktów seksualnych. Kolejna tego typu skandaliczna sytuacja miała miejsce w Katowicach na ul. Mariackiej. Tam właśnie przyłapano parę na akcie miłosnym. Kochankom nie przeszkadzał fakt, że byli nagrywani przez przechodniów i miejski monitoring.

Nagranie pojawiło się w internecie. Widać na nim kobietę i mężczyznę w miłosnym uniesieniu. Do zdarzenia doszło prawdopodobnie w niedzielę, 13 września. Nagrał je jeden z przechodniów. Jak informuje „Dziennik Zachodni”, policja nie odnotowała żadnego zgłoszenia w tej sprawie. „Patrole przez 24 godziny na dobę dbają o bezpieczeństwo w centrum miasta, ale funkcjonariusze nie są w stanie zauważyć każdego incydentu. Najwidoczniej nikt nie poczuł się również urażony tym nieobyczajnym zachowaniem, ponieważ sprawa nie została zgłoszona” – wyjaśniła młodsza aspirant Aleksandra Żyłkowska, cytowana przez „Dziennik Zachodni”.

Zgłoszenia nie otrzymała także Straż Miejska. „Nie otrzymaliśmy zgłoszenia, a co za tym idzie, nie podjęliśmy interwencji” – przekazał „Dziennikowi Zachodniemu” rzecznik Jacek Pytel. Zdarzenie mogło jednak zostać nagrane przez miejski monitoring.

Dodajmy, że nie było to pierwsza taka sytuacja w Katowicach. Niedawno podobne sceny rozegrały się pod Urzędem Miasta. Para kochanków usnęła wtedy podczas stosunku. Tamta sytuacja również została nagrana przez przechodniów.

źródło:o2