Informacje

Skandaliczne słowa Frasyniuka. Mówi o odstrzeleniu Jarosława Kaczyńskiego i porównuje go do gangstera

Władysław Frasyniuk Źródło: WikipediaCC

„Jestem bardzo zadowolony, że Kaczyński będzie rozstrzygał konflikty w grupie przestępczej” –powiedział w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” Władysław Frasyniuk, komentując rozgrywki w koalicji rządzącej. Jak dodaje, prezes PiS zostanie zasypany bieżącymi sprawami, a przez to będzie miał problemy w zarządzaniu Zjednoczoną Prawicą.

„Trzymam kciuki, że ten najbardziej ulubiony przez nas, a zwłaszcza przez opozycję, gangster Jarosław wejdzie do środka gangu i będzie musiał zająć się bieżączka” – powiedział Frasyniuk.

Były działacz opozycji demokratycznej w czasach PRL, obecnie sympatyzujący z organizacjami typu Obywatele RP porównał Jarosława Kaczyńskiego do nieżyjącego szefa grupy pruszkowskiej, Jarosława „Pershinga” Kolikowskiego. „On jest trochę jak Pershing, to znaczy on będzie na swoich własnych prawach i wszyscy wiedzą, że dopóki ktoś nie zdecyduje się, żeby go odstrzelić, to jego głos będzie decydujący” – mówił Frasyniuk.

– Ryzyko polega na tym, że jutro Jarosław Kaczyński będzie jechał do Krakowa i zobaczy ciężarówki, które blokują mu drogę, i powie: ale dlaczego ten przemysł ciężarówkowy ma funkcjonować, może go lepiej zamknąć, a przy okazji środowisko będzie się lepiej czuło. A towary będziemy wozili busikami, które mniej zagracają polskie drogi – perorował dalej opozycjonista czasów PRL.

Źródło: tvp.info, telewizjarepublika.pl