InformacjeŚwiat

Ślubne zdjęcia księżniczki Beatrice podbijają świat. Pałac Buckingham opublikował kolejne

Źródło: Twitter/The Royal Familly

Brytyjska księżniczka Beatrice i włoski deweloper Edoardo Mapelli Mozzi pobrali się 17 lipca na terenie Pałacu w Windsorze. Ślub zyskał miano „sekretnego”, pojawiła się na nim wyłącznie najbliższa rodzina. Królowa Elżbieta podarowała wnuczce na uroczystość suknię projektu Normana Hartnella, w której sama wystąpiła… 58 lat temu w 1962 roku na premierze filmu „Lawrence z Arabii” w londyńskim kinie Odeon na Leicester Square..

Inkrustowana diamentami suknia z tafty została – ze względu na wyższy wzrost Beatrice – lekko przerobiona przez krawcową Jej Królewskiej Mości.

Rodzina królewska opublikowała kolejne zdjęcia ze ślubu księżniczki, na których widać jak kunsztownie wykonana jest ta wyjątkowa suknia.

Księżniczka Beatrycze i pan Edoardo Mapelli Mozzi świętowali swój ślub z najbliższą rodziną. Tu szczęśliwa para na zdjęciu z jej wysokością królową oraz księciem Edynburga. Księżniczka Beatrycze miała na sobie suknię vintage projektu Normana Hartnella oraz diamentową tiarę królowej Marii – obie należą do jej wysokości królowej. Jej wysokość miała na sobie tiarę w dniu swojego ślubu w 1947 roku- czytamy w oświadczeniu opublikowanym na kanałach społecznościowych rodziny królewskiej.