Świat

Syn Joe Bidena ma silne powiązania z Rosją i Chinami – wynika z ujawnionych dokumentów

Joe Biden z synem Hunterem, fot. Twitter, James Woods

Wielkie media społecznościowe takie jak Facebook i Twitter, próbują cenzurować wszystkie teksty, które wskazują, że Hunter Biden, syn kandydata na prezydenta Stanów Zjednoczonych, miał powiązania biznesowe ze strategicznymi wrogami USA.

Według The New York Post komisja senacka prowadzi dochodzenie w sprawie zbioru dokumentów dotyczących zagranicznych transakcji Huntera Bidena, który został przejęty przez serwisanta komputerowego z Delaware, Senacka Komisja Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Spraw Rządowych potwierdziła, że ​​współpracuje ze świadkiem.

Według podawanych informacji Hunter Biden zarabiał miliony dolarów dzięki kontaktom z krajami, które są w opozycji do Waszyngtonu. Wymiania się żonę byłego burmistrza Moskwy i wysokich członków Komunistycznej Partii Chin.

Joe Biden wchodził także w konflikt interesów, gdy spotkał się z doradcą zarządu ukraińskiej firmy energetycznej Burisma, Wadymem Pozharskim, w czasie gdy zatrudniała ona jego syna. Jednocześnie Biden kierował polityką ukraińską administracji Baracka Obamy – pisze gazeta. 

Kandydat na prezydenta Demokratów zaprzeczał, że kiedykolwiek rozmawiał z synem o jego interesach, tymczasem w rzeczywistości udawali się razem w podróże biznesowe. Sprawa jest znana już od wielu miesięcy i kompromitująca dla rodziny Bidenów. 

Sprawę skomentował prezydent Donald Trump: „Laptop Huntera Bidena to katastrofa dla całej rodziny Bidenów, a zwłaszcza dla jego ojca, Joe. Obecnie jest udowodnionym faktem i nie można zaprzeczyć, że wszystkie te informacje są PRAWDĄ. To sprawia, że na 50% lub 10% Joe nigdy nie może objąć urzędu Prezydenta!”.

„Joe Biden jest skorumpowanym politykiem i wszyscy o tym wiedzą. Teraz mamy dowód, być może jak nigdy dotąd w przypadku ważnego polityka. Laptop plus. To drugi największy skandal polityczny w naszej historii!” – dodał Donald Trump.

Źródło: https://nypost.com/2020/10/14/senate-committee-investigating-hunter-biden-hard-drive-email/ 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *