Polska

Szokujące, pełne nienawiści słowa Wałęsy! Proponuje „fizycznę likwiadację Kaczyńskiego”

Prezydent Lech Wałęsa Źródło: Facebook/Lech Wałęsa

Skandaliczne słowa byłego prezydenta! Lech Wałęsa zamieścił na swoim Facebooku skandaliczny, pełen nienawiści wpis. Aż strach pomyśleć, że ktoś może odebrać to dosłownie! Były prezydent ostrzega w nim, że jedynym sposobem na pozbycie się Jarosława Kaczyńskiego z polityki jest “fizyczna likwidacja”!

Nie można tego interpretować inaczej. Lech Wałęsa nawołuje do fizycznej likwidacji Jarosława Kaczyńskiego. Jak twierdzi były prezydent, od zawsze ostrzegał przed Kaczyńskim i jego ludzi. Co więcej, Wałęsa miał twierdzić od lat, że jedynym sposobem na odsunięcie prezesa Prawa i Sprawiedliwości od wpływu na bieżącą politykę jest jego fizyczna likwidacja.

“Zawsze ostrzegałem przed Kaczyńskimi i i ich kumplami. Zawsze uważałem ze prędzej czy później będzie tylko możliwość fizycznego ich usunięcia niezależnie od ceny” – napisał były przewodniczący “Solidarności”. Kuriozalną propozycję kończy apelem o to, aby pamiętać o nim, jeśli ludzie dojdą do przekonania, że warto usunąć Kaczyńskiego z polityki. “Jak będziecie przekonani, będę do dyspozycji” – napisał Wałęsa.

Zawsze ostrzegałem przed Kaczyńskimi i i ich kumplami .Zawsze uważałem ze prędzej czy później będzie tylko możliwość fizycznego ich usunięcia niezależnie od ceny. Jak będziecie przekonani, będę do dyspozycji.

Opublikowany przez Lecha Wałęsę Piątek, 16 października 2020

źródło: facebook