Polska

To nie żart. Wałęsa wierzy w UFO! „Wyższa cywilizacja przyjeżdża…przygląda się” – twierdzi. „Trzasną na pół, ziemia się zwinie, wszystkich nas zgniecie”

Obraz Pawel86 z Pixabay

Gdy w ubiegłym roku na spotkaniu ze słuchaczami Lech Wałęsa poruszył temat pozaziemskich cywilizacji, chyba mało kto wziął sprawę na poważnie. W końcu nie raz byliśmy świadkami niezrozumiałych, dziwnych wypowiedzi byłego prezydenta. Dziś temat jednak powraca. Bo Lech Wałęsa sam wraca do niego. Polecił w mediach społecznościowych film o „przesłaniu Ummitów”.

„Wyższa cywilizacja przyjeżdża (…) przygląda się – co oni tu wyprawiają. Jak zagrozimy destabilizacją (…) to oni nam przeszkodzą, trzasną na pół, ziemia się zwinie, wszystkich nas zgniecie. Przytrzymają nas 5 tys. lat, przyślą nam Adama i Ewę i od nowa będziemy budować…” – opowiadał w marcu 2019 roku na spotkaniu ze słuchaczami Lech Wałęsa. Jak widać sprawa kosmitów mocno rozpala wyobraźnię byłego prezydenta. 

Teraz poleca film na swoim profilu na Facebooku jednoznacznie dający do zrozumienia, że wypowiedź z 2019 roku to nie był przypadek. Były prezydent najwyraźniej wierzy w UFO.

źródło:tysol