DuchowośćŚwiat

Trzy razy poroniła. Teraz urodziła czworaczki. Cud narodzin.

Obraz cynthia_groth z Pixabay

„To błogosławieństwo od Boga”- tak mówią rodzice czworaczków urodzonych w Chinach. Para od długiego czasu starała się o dzieci. Kobieta wcześniej trzy razy poroniła. Teraz urodziła zdrowe czworaczki.

To prawdziwy cud. 31-letnia Geo wraz z mężem Luo od wielu lat starali się o potomka. Niestety trzy wcześniejsze ciąże kobieta utraciła. Teraz Geo wydała na świat poczwórne szczęście. Dwie dziewczynki i dwaj chłopcy przyszli na świat w 32 tygodniu ciąży (początek 8. miesiąca). Jak pokazują badania, prawdopodobieństwo urodzenia podwójnych bliźniąt jednojajowych waha się w granicach 1 na 70 milionów.

Zdrowe czworaczki przyszły na świat przez cesarskie cięcie w szpitalu w Hubei w Chinach. Ze względu na przedwczesny poród dzieci zostały podłączone pod respiratory pomagające im oddychać podczas pierwszych dni życia.

Mąż 31-latki Luo jest zachwycony, bo na ten moment czekał bardzo długo.Pierwsza para bliźniaków – dziewczynka i chłopiec – przyszła na świat 12 sierpnia o godzinie 9:28. Minutę później urodziła się druga para bliźniaków, również dziewczynka i chłopiec. Podobno najcięższe jest drugie dziecko i waży 1,87 kg, czwarte jest najlżejsze i waży zaledwie 1,17 kg.

Jak chwali się lokalnej gazecie szczęśliwy ojciec czworga noworodków, cała rodzina chce się zaangażować w opiekę nad czworaczkami. Przy opiece nad dziećmi będą pomagać rodzicie Luo, jego teściowie i dwie ciocie. Wszyscy niecierpliwie wyczekują już, kiedy cała piątka wróci do domu.

źródło:o2