InformacjePolska

UBecja pod rękę z LGBT. Najpierw komuna, potem KOD a teraz Nowa Solidarność?

Fot. Twitter

Okazuje się, że ci, którzy kiedyś w czasach PRL zwalczali wolnościowy zryw Solidarności, potem wspierali KOD w walce z rządem PiS, aby dołączyć dziś do awanturników spod znaku tęczy. 

Mowa o Grzegorzu Antoszewskim, który wsparł ostatnio jedną z najbardziej aktywnych organizacji LGBT. Antoszewski jest byłym wojskowym, który jak przyznał: „Jak przypomnę sobie rok 81, kiedy wieczorem zrobiono alarm. Ja byłem wtedy w wojsku i wywieziono nas do centrum Poznania. Mieliśmy ochraniać urzędy pocztowo-telekomunikacyjne przed „elementem”. Tym elementem była właśnie Solidarność. 

Portal niezalezna.pl pisał, że Antoszewski działał w KOD, a uprzednio kandydował do Sejmu z listy Palikota. Aktywista pisał o sobie tak:

„Grzegorz Antoszewski – urodzony optymista, absolwent Wyższej Szkoły Oficerskiej Służb Kwatermistrzowskich z tytułem dyplomowanego ekonomisty i stopniem podporucznika. W latach 1986-90 był najmłodszym kwatermistrzem lotniczego garnizonu w Mirosławcu. W tym czasie ukończył uzupełniające studia magisterskie na obecnym Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na Wydziale Planowania i Zarządzania. Budował m.in. potęgę Commercial Union, osiągając tam najwyższe wyróżnienia menadżerskie”.

Obecnie wspiera protesty LGBT. Jego zdjęcie jest widoczne na profilu organizacji promującej mniejszości seksualne.