InformacjePolska

Ustawka na debacie Trzaskowskiego. Dziennikarz Najwyższego Czasu! zatrudniony w Ratuszu

Źródło: Twitter

Na konferencji prasowej Rafała Trzaskowskiego redakcję Najwyższego Czasu reprezentował Grzegorz Jakubowski. To warszawski urzędnik – pisze Życie Stolicy.

„Jakubowski obecnie oficjalnie pracuje w Urzędzie Dzielnicy Żoliborz w Biurze Administracji i Spraw Obywatelskich. Oficjalnie, bo nieoficjalnie nadal jest dziennikarzem. Jak udało nam się ustalić pisuje do Gazety Finansowej pod pseudonimem Wiktor Kowalski. Jakubowski atakował medialnie wydawców, dziennikarzy, polityków, urzędników i każdego, kto wszedł w drogę jego mocodawcom. Nie wiadomo w jaki sposób Jakubowski został zatrudniony w Urzędzie Dzielnicy” – pisze portal.

„Jakubowski interesował się głównie tematyką służb specjalnych. Jego materiały często oscylowały na granicy biznesu i służb, ale również dobrego smaku i tanich sensacji. Jakubowski jest też autorem nagrania, na którym utrwalono jego rozmowę z rzecznikiem CBA Temistoklesem Brodowskim. Nagranie trafiło do sieci i miało uderzyć w CBA oraz samego Brodowskiego” – dodaje redakcja Życia Stolicy.

Do sprawy odniósł się naczelny Najwyższego Czasu Tomasz Sommer.

Źródło: zyciestolicy.com.pl