Świat

W Portugalii odbędzie się satanistyczna orgia celebrytów, mimo pandemii koronawirusa

Źródło: Facebook

Kraj świętego miejsca – Fatimy, staje się obecnie miejscem bluźnierstwa. Portugalczycy udostępniają swoje luksusowe wybrzeże celebrytom, którzy realizują tam swoje lubieżne pragnienia.

W sobotę w prywatnej willi w nadmorskim kurorcie Comporta, godzinę drogi od Lizbony, odbędzie się seks party, z rygorystycznym procesem weryfikacji, który zostanie przeprowadzony przed rozpoczęciem imprezy. Goście zostaną przebadani na obecność koronawirusa przed wzięciem udziału w orgii milionerów.

Ponad 40 osób zgłosiło się już do wzięcia udziału w imprezie, stylizowanej na satanistyczną czarną mszę z filmu Stanleya Kubricka „Oczy szeroko zamknięte” z 1999 roku z Tomem Cruisem i Nicole Kidman w rolach głównych. To jedna z najmroczniejszych scen w historii kina.

Wynajem prywatnego apartamentu w obiekcie kosztuje 2 700 GBP za parę, a osoby samotne mogą w nim uczestniczyć bez partnerów. Imprezę organizuje stowarzyszenie Purilia, które na swojej stronie internetowej szczyci się oferowaniem „luksusowych” doświadczeń „przedsiębiorcom, osobom publicznym i celebrytom”.

Źródło: mirror.co.uk