Informacje

Wulgarna piosenka Michała Wiśniewskiego o Kaczyńskim (wideo YouTube). „Nisko kuper, tępa mina, cieszy nam się prezesina…”

fot. Instagram

Artystyczna „wena” dopadła lidera Ich Troje Michała Wiśniewskiego, który opublikował na Instagramie nową piosenkę. Piosenkarz wyjaśnił co prawda, że chodzi mu o ogólną sytuację w kraju, ale w tekście następuje „dość mocno widoczna egzemplifikacja”. Jednym słowem: „prezes”, o którym śpiewa Wiśniewski to najpewniej Jarosław Kaczyński.

Wyliż d**ę prezesowi, prezes smaczną d**ę ma – zaczyna wulgarnie Wiśniewski. Dzięki temu się ustawisz na następnych parę lat. Całuj w d**ę pryncypała, lepsze to niż g***o mieć, choćby gęba ci śmierdziała, będziesz miał co pić i żreć.

(…) Nisko kuper, tępa mina, cieszy nam się prezesina, że ma wokół liczną grupę, co go chcą całować w d**ę, w d**ę, w d**ę, w d**ę i już – tym kończy się najnowszy utwór Wiśniewskiego.

Wulgaryzmy nie zostały ocenzurowane, a Wiśniewski wyjaśnia na Instagramie, że tak powinno być: Wstydzimy się tych emocji i ich sposobu wyrażania i przeraża nas to, że to może być konieczny i jedyny sposób na przedarcie się do zakłamanych umysłów wielu ludzi.

Źródło: pudelek.pl, YouTube, Instagram