Świat

Wyciekły sekstaśmy Huntera Bidena. Twitter i Facebook blokują linki

Fot. Prison Planet

Skandal związany z synem Joe Bidena zatacza coraz szersze kręgi. Okazuje się, że oprócz kompromitujących dokumentów, świadczących o niejasnych interesach syna kandydata na prezydenta z Chinami i Rosją, wyciekły także nagrania seksu Huntera Bidena z nieletnimi. 

Nagrania są autentyczne i pochodzą z laptopa biznesmena, który oddał go nieopacznie do naprawy, prawdopodobnie serwisantowi o odmiennych poglądach politycznych. Na przechwyconych nagraniach widać jak Hunter Biden uprawia seks z nieletnimi. Nagrania pochodzą z Chin i miały prawdopodobnie służyć do szantażowania Joe Bidena, gdyby został prezydentem USA. 

Wielkie korporacje informatyczne Google, Twitter i Facebook dwoją się i troją, aby kompromitujące treści nie ujrzały światła dziennego. Konta publikujące odnośniki do artykułów przeciwko Bidenom są usuwane i blokowane. O sprawie pisał dziennik New York Post. 

Według gazety na taśmach są akty pedofilskie. Przedstawiają one „skrajne wykorzystywanie” dzieci. Na innych nagraniach Joe Biden narkotyzuje się, prawdopodobnie paląc crack – podaje inne źródło. 

Źródło: New York Post, Prison Planet 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *