Polska

Ziemkiewicz definiuje LGBT: „to kilkadziesiąt (…) osób (…), kierujących się lewicowym ukąszeniem, nienawiścią do Kościoła i PIS”

fot. brulion24

Rafał Ziemkiewicz wypowiedział się za pośrednictwem portalu społecznościowego o ruchu LGBT w Polsce. Pretekstem było nagranie homoseksualisty, który skrytykował LGBT, za co spotkał się z totalnym hejtem ze strony ludzi działających w strukturach tego ruchu. Publicysta zauważa, że dla tych, którzy zalali homoseksualistę falą nienawiści nie miało znaczenia, że on sam należy do środowiska LGBT. Stał się dla nich wrogiem, bo nie wyznaje obowiązkowej ideologii.

„Bardzo typowe dla totalniackich marks-ideologii jest odmawianie ludziom prawa wyboru. Robotnik musi być komunistą, gej wyznawcą LGBTQ etc. W USA tamtejsi odpowiednicy Staszewskich z tzw #BLM polują dziś na „zdrajców rasy” czyli Murzynów popierających Trumpa; jednego zamordowano” – pisze Ziemkiewicz.

Dalej zauważa, że zadeklarowanych homoseksualistów w Polsce „może być w Polsce do pół miliona, wraz z pozostałymi literkami drugie tyle. Tymczasem ruch LGBT w Polsce to kilkadziesiąt, w porywach do kilkuset osób, w większości wcale nie homo, kierujacych sie lewicowym ukąszeniem i nienawiści do Kościoła, PiS i swej niechcianej polskości”.

źródło:Twitter