InformacjeKultura

Znana pisarka po zwycięstwie Dudy, sprzedaje dom i wyjeżdża z kraju!

Źródło: Wikipedia

Wielu deklarowało, ale niewielu się zdecydowało. Celebryci grozili, że, gdy wygra prezydent Andrzej Duda, spakują manatki i uciekają z Polski, w której nie da się żyć.

Konsekwentna okazała się jedynie pisarka Manuela Gretkowska, która już w niedzielę wieczorem wystawiła swój dom na sprzedaż. 

„Sprzedam dom typu Dworek Polski pod Zalesiem Górnym, z powodu wyjazdu za granicę. Pow. 110m, (3 pokoje, 2 łazienki, salon z kuchnią), działka 900. Garaż ze strychem, piękny ogród, bambusowy zagajnik, platan osłaniający drewniany taras. Wspaniali sąsiedzi przy ulicy o takiej samej zabudowie. Cena 750 tys. do negocjacji”.

Pisarka porównała obecną sytuację w Polsce do czasów komunizmu: „Bardzo łatwo chodzi się na policję składać zeznania bo „obraziło się ” gangsterów, piszę pod prąd od 30 lat, a pani co robiła w tym czasie? I co będzie robić czego ja nie mogę poza Polską? Uciekałam to w 88, teraz godnie sp (…) am. Każdy ma prawo robić co chce”.

Gretkowska słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi o rządach PiS i Polakach. 

„Polacy tak lubią, po swojemu, staropolsko w słomianych łapciach i gaciach, dupcyć po bożemu i dawać tej d*** każdemu, kto ją posmaruje, 500 plus albo obietnicą zbawienia” – napisała rok temu.